foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 513 122 122
biuro@autostrefa.elblag.plSamochody stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie, przez co ich serwisowanie stanowi coraz większe wyzwanie dla warsztatów. We współczesnych systemach sterowania pracą silnika proces wtrysku jest sterowany elektronicznie, co zapewnia odpowiednie osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Aby zapewnić prawidłowe działanie jednostki napędowej, specjaliści z Bosch Car Service sprawdzą Twój pojazd z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i bogatej wiedzy technicznej.
- Diagnostyka usterek z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia diagnostycznego.
- Prawidłowe ustawienie sterowania jest gwarancją wysokich osiągów silnika.
- Serwisowanie wszystkich pojazdów i każdego rodzaju systemu zarządzania pracą silnika.
- Wysoko wykwalifikowany, regularnie szkolony personel.

Nowoczesna diagnostyka
Aby obsługiwać coraz bardziej rozbudowane elektroniczne systemy w samochodach, serwisy Bosch Car Service wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Tylko najbardziej zaawansowane testery diagnostyczne z odpowiednim oprogramowaniem umożliwiają szybkie zlokalizowanie usterki i profesjonalną diagnozę.

Zawsze aktualny stan wiedzy dzięki szkoleniom
Nie tylko mechanicy Bosch Car Service posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności pozwalające na diagnostykę usterek. Również obsługa serwisu przechodzi regularne szkolenia techniczne, aby była zaznajomiona z aktualnym stanem wiedzy technicznej.

Dogłębna znajomosć najnowszej techniki
Układy wtryskowe wykorzystywane w nowoczesnych silnikach Diesla są bardzo wrażliwe i podatne na problemy techniczne, jeśli nie są regularnie serwisowane. Eksperci z Bosch Car Service znają wszystkie systemy zarządzania pracą silnika, tak jak i wszystkie szczegóły nowoczesnych wysokociśnieniowych układów wtryskowych – od turbosprężarek aż po moduły zapłonu.

Najwyższa jakość usług
Współcześnie większość producentów samochodów na świecie wykorzystuje systemy zarządzania pracą silnika wyprodukowane przez firmę Bosch, zarówno w silnikach benzynowych jak i wysokoprężnych. Jeśli Twój samochód ma objawy niesprawności, to Bosch Car Service jest najodpowiedniejszym miejscem aby rozwiązać problem – czy to dzięki eksperckiej wiedzy, czy to z użyciem komputerowej diagnostyki.