foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 513 122 122
biuro@autostrefa.elblag.plNiezawodne działanie hamulców jest istotne dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego warto regularnie serwisować hamulce i poddawać je kontroli. Każdy samochód posiada bowiem liczne części podlegające zużyciu, których stan należy monitorować. Dzięki obsłudze w Bosch Car Service możesz być pewnym działania hamulców. W trakcie obsługi zostanie sprawdzony stan części zużywających się takich jak: klocki, tarcze i płyn hamulcowy. W razie potrzeby zostaną one fachowo wymienione.
- Atrakcyjne ceny serwisowania z montażem oryginalnych tarcz, klocków i płynu hamulcowego firmy Bosch.
- Kompletna oferta części w jakości wyposażenia na pierwszy montaż.
- Najnowocześniejsze wyposażenie warsztatowe do diagnostyki i napraw.

Sprawne hamulce to podstawa bezpieczeństwa. Dlatego przy wymianie klocków i tarcz hamulcowych zwracamy uwagi na najmniejsze szczegóły. Stawiamy na najwyższej jakości produkty Bosch. Ze uwagi na Twoje bezpieczeństwo nie możemy pozwolić sobie na żadne kompromisy.
Przy obsłudze lub naprawie całego układu hamulcowego w Twoim pojeździe skorzystaj z wiedzy i umiejętności naszego personelu serwisowego. Dzięki kompleksowemu programowi dokształcania nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i zaznajomieni z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Mają oni zawsze dostęp do wszystkich danych technicznych i instrukcji napraw pojazdów obecnych na rynku. Bezpieczną eksploatację naprawionego pojazdu gwarantują oryginalne części Bosch i nowoczesne wyposażenie warsztatowe.

Bosch jest zaliczany do wiodących producentów i konstruktorów elektrycznych układów samochodowych. Wiedza i umiejętności pracowników Bosch Car Service przynosi bezpośrednie korzyści – nasi eksperci przeprowadzają fachowe naprawy elektronicznych systemów.
- Diagnoza wszystkich systemów w każdym modelu samochodu.
- Części zamienne o jakości wyposażenia oryginalnego.
- Najnowocześniejsze wyposażenie warsztatowe do diagnostyki.

Bosch od zawsze gra istotną rolę w rozwoju systemów bezpieczeństwa jazdy. Pierwsze działania na rzecz bezpieczeństwa miały miejsce jeszcze dużo przed opracowaniem systemu kontroli trakcji ESP® w 1995 r. To jedna z wielu przyczyn, dla której producenci samochodów stosują w swoich pojazdach produkty i układy firmy Bosch. Bosch produkuje nie tylko kompletne systemy bezpieczeństwa, ale i podzespoły mechaniczne układów hamulcowych. Dzięki temu Bosch Car Service ma dostęp do wszystkich części układu hamulcowego w jakości wyposażenia oryginalnego. Posiadamy też stały dostęp do informacji technicznych niezbędnych do serwisowania nowych systemów. Pozwala to na profesjonalne rozwiązywanie problemów i szybkie wykrywanie źródeł usterek.

Poniżej krótkie przedstawienie systemów bezpieczeństwa jazdy.

Electronic Stability Program (ESP®)
Elektroniczny układ stabilizujący tor jazdy samochodu ESP chroni samochód przed wypadnięciem z toru jazdy chociażby podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością. System działa poprzez wyhamowywanie poszczególnych kół lub poprzez ingerencję w sterowanie silnikiem.

System kontroli trakcji (TCS)
System TCS reguluje moment napędowy silnika tak, aby uchronić koła przez buksowaniem podczas ruszania lub przyspieszania. Zapewnia to stabilność toru jazdy i możliwość kierowania pojazdem – ślizgające się koła uniemożliwiałyby kontrolowane skręcanie samochodem.

Antilock braking system (ABS)
System chroniący koła przez zablokowaniem się podczas hamowania ABS w razie potrzeby zmniejsza siłę hamowania poszczególnych kół. Dzięki temu prowadzący pojazd ma możliwość kierowania nim i ominięcia przeszkody. Gdyby koła zablokowały się, to samochód nie reagowałby na ruchy kierownicą.