foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 513 122 122
biuro@autostrefa.elblag.plWidzieć i być widzianym – to ważny aspekt bezpieczeństwa ruchu drogowego w każdej porze roku. Dlatego warto regularnie kontrolować światła w samochodzie w Bosch Car Service.
- Wymiana i naprawa podzespołów.
- Test oświetlenia z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia warsztatowego.
- Najwyższej jakości żarówki Bosch.

Zadbaj o to, abyś był widoczny
Według przeprowadzanych testów więcej niż połowa samochodów na drodze ma wadliwie ustawione lub niewłaściwie działające światła. Najczęściej występuje niewłaściwe ustawienie świateł przednich i przeciwmgłowych. Źródłem problemu w parze z niewłaściwym ustawieniem granicy światła i cienia jest stosowanie niemarkowych żarówek, tak zwanych „no name”. Jeśli wykorzystuje się takie produkty, to same niedokładności produkcji prowadzą do niewłaściwego rozkładu światła. To duże ryzyko, gdyż niesprawne lub źle ustawione światła stwarzają zagrożenie dla wszystkich użytkowników dróg. Dlatego zalecamy coroczne wykonywanie testu świateł i widoczności w Bosch Car Service.

Widzieć i być widzianym
Czy zwróciłeś uwagę, że dobra widoczność jest istotna podczas jazdy? Równie ważnym jest aby być dobrze widzianym przez innych. Jeśli światła hamowania nie działają prawidłowo, kolizja z pojazdem jadącym z tyłu staje się praktycznie nieunikniona. Tak samo ważne jest prawidłowe działanie kierunkowskazów. Zmieniające się warunki pogodowe – mróz, upał i brud – dają się w znaki wycieraczkom. Dlatego należy regularnie wymieniać wycieraczki i kontrolować działanie świateł w samochodzie.