foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 513 122 122
biuro@autostrefa.elblag.plJeśli w Twoim samochodzie szwankuje elektronika lub zaświeci się czerwona kontrolka błędy, to możesz polegać na naszych fachowcach, którzy szybko zlokalizują i rozwiążą problem.
- Profesjonalne, systemowe rozwiązywanie problemów.
- Wykwalifikowany personel.
- Najlepsze wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe.

Wzrastająca ilość elektroniki i systemów pokładowych sprawia, że naprawa samochodu jest coraz bardziej skomplikowana. W związku z tym serwisowanie układów elektronicznych staje się bardziej skomplikowane niż wymiana żarówki czy też przepalonego bezpiecznika. Podzespoły elektroniczne nie tylko komunikują się ze sobą, ale i często nie mogą funkcjonować bez siebie. Dlatego awaria jednego czujnika może uniemożliwić pracę całego systemu.
Jeśli masz problem z elektroniką w swoim samochodzie, to możesz polegać na unikalnych umiejętnościach naszych ekspertów. Serwisy Bosch Car Service czerpią wiedzę techniczną prosto od firmy Bosch, wiodącego na świecie producenta wyposażenia fabrycznego samochodów. Pracownicy Bosch Car Service przechodzą w centrum szkoleniowym Bosch zaawansowane szkolenia techniczne, dlatego są na bieżąco z diagnostyką i rozwiązywaniem problemów. Ekspercka wiedza sięga od systemów zarządzania pracą akumulatora, przez elektronicznie sterowane układy wtryskowe, aż po systemy asystenckie wspomagające jazdę.