foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 513 122 122
biuro@autostrefa.elblag.plSamoobsługowa myjnia bezdotykowa działa już od 2011 roku. Wyposażona jest w 5 stanowisk myjących oraz w 2 stanowiska do odkurzania pojazdów. Dla klientów korzystających z niektórych usług serwisu samochodowego AutoStrefa, mycie pojazdu po usłudze jest gratisowe.

Programy mycia
Program 1: turbo oprysk
naniesienie środka chemicznego przy użyciu zmiękczonej i zdemineralizowanej wody pod niskim ciśnieniem, przygotowanie do mycia bezdotykowego (zmiękczenie zanieczyszczeń).

Program 2: mycie zasadnicze
mycie ciśnieniowe bezdotykowe – zmiękczona woda, filtrowana z zanieczyszczeń mechanicznych, chemia – mikroproszek neutralny chemicznie dla lakieru, wysoka temperatura wspomagająca rozpuszczanie tłustych nalotów.

Program 3: spłukiwanie
pozostałości zanieczyszczeń i chemii po myciu bezdotykowym spłukiwane są czystą wodą

Program 4: konserwacja polimerem
woda filtrowana, zmiękczona z polimerem najnowszej generacji, pokrywającym czysty lakier cienką, twardą warstwą, dzięki wysokiej temperaturze następuje jego „przyklejenie” do karoserii.

Program 5: nabłyszczanie
spłukanie karoserii wodą zmiękczoną i pozbawioną minerałów (zdemineralizowaną) wraz ze środkiem osuszająco‐nabłyszczającym, który umożliwia osiągnięcie efektu bez plam i zacieków, program jest wykończeniem poprzednich programów, pozwala wyeliminować konieczność wycierania czy suszenia pojazdu.